My robot boyfriend. My Robot Boyfriend 7.Bölüm izle

My Robot Boyfriend (CN 2019) Episode 1 English Sub at Dramacool

my robot boyfriend

Aradığınız en kaliteli filmleri bulabileceğiniz direkfilmizlesene. His scientist father Lin Si Tan reconstructs part of the body of Li Mo Bai to be controlled by artificial intelligence. Meng Yan has no fear and has a positive outlook on love. Kendiniz için ya da arkadaşlarınızla birlikte yaptığınız güzel bir film gecesini daha da keyifli hale getirmek hem de sorunsuz şekilde istediğiniz filmi izlemek istiyorsanız bu platforma sizleri de bekliyoruz. Yu Zhenxin, gizlice ve özel olarak tasarlanmış, biraz daha yaşlı evlenmemiş kadınların ihtiyaçlarını karşılamada uzmanlaşmış bir robot, yanlışlıkla şans eseri olan stajyer doktor Lin Mengnan, Mengnan'ın kendisini şımartılmış ve mutluluk içinde hissetmesini sağlayan Yu Zhenxin tarafından servis ediliyor. Durante un viaje médico a Bingchuan, Li Mo Bai sufre un grave accidente. Drama China My Robot Boyfriend Download Drama China My Robot Boyfriend Subtitle Indonesia Sinopsis Drama My Robot Boyfriend : Sebuah kisah yang berputar di sekitar seorang mahasiswa kedokteran yang mengalami kecelakaan dan menerima peningkatan mekanis yang ditanamkan oleh ayahnya sendiri.

Next

My Robot Boyfriend 7.Bölüm izle

my robot boyfriend

It pursues a man who is half human and half robot and his experiences when it comes to romance, family and friendship. La reunión de Meng Yan y Mo Bai comienza una historia de amor con muchos altibajos. Yani bundan sonra düşük kalitede Film izleme devri sona eriyor. Drama Posters: My Robot Boyfriend Still 1 Still 2 Chinese Drama My Robot Boyfriend Still 3 Chinese Drama My Robot Boyfriend Still 4 Airing Calendar: My Robot Boyfriend Airing Calendar. Eski yeni filmlerin yanı sıra şu anda vizyonda olan filmlere de bu platformda ulaşabilir ve en erken şekilde izleme şansını yakalayabilirsiniz. Yüksek kalitede ve çözünürlükte olan filmler isterseniz altyazılı isterseniz Türkçe dublaj olarak bu kanalda sizlere sunulmaktadır. Karena pertemuan yang tidak disengaja, jurnalis magang Jiang Meng Yan jatuh cinta pada pandangan pertama dengan Lin Mo Bai dan memulai pengejaran sepihak untuk memenangkan hatinya.

Next

My Robot Boyfriend 7.Bölüm izle

my robot boyfriend

Due to an accidental encounter, journalist intern Jiang Meng Yan falls in love with Lin Mo Bai at first sight and a one-sided pursuit starts to win his heart. The gathering of Meng Yan and Mo Bai starts a romantic story with many good and bad. Su padre científico, Lin Si Tan, reconstruye una parte del cuerpo de Li Mo Bai para que se rija por la inteligencia artificial. İsterseniz bilgisayar üzerinden isterseniz de televizyondan internete bağlanarak sorunsuz ve kaliteli şekilde izleyebileceğiniz bir platform arıyorsanız Sizin için en doğru adres direkfilmizlesene. Ini mengikuti seorang pria yang setengah manusia dan setengah robot dan pertemuannya ketika datang ke romansa, keluarga, dan persahabatan.

Next

My Robot Boyfriend

my robot boyfriend

Aired On: Monday, Tuesday, Wednesday. Yerli ve yabancı bütün filmleri hiçbir ücret ödemeden tamamen bedava şekilde bu platformda izleyebilir, arşivdeki filmler arasından en eski filmlere göre ulaşabilirsiniz. Plot: A story revolving around a medical student who gets into an accident and receives mechanical enhancements implanted by his own father. His father, a scientist, saves him by changing parts in his body to be mechanically enhanced. Debido a una reunión accidental, el interno de periodismo Jiang Meng Yan se enamora a primera vista de Lin Mo Bai y comienza una búsqueda unilateral para ganar su corazón. Artık en eski filmleri bile yüksek kalitede ve yüksek çözünürlükte bu platform üzerinden izleyebilirsiniz. Geniş bir film izleme arşivine sahip olan direkfilmizlesene.

Next

ENG SUB《我的机器人男友 My Robot Boyfriend》EP37——主演:姜潮,毛晓彤,孟子荻

my robot boyfriend

Their love story has many ups and downs. Bütün kategoriler de çok sayıda film seçeneği sizi burada bekliyor Türkçe dublaj ya da altyazılı seçeneklerinden yararlanarak istediğiniz film keyfini burada yaşama şansına sahipsiniz. Li Mo Bai gets into an accident during a trip in Bingchuan. His scientist father Lin Si Tan reconstructs a portion of Li Mo Bai's body to be governed by artificial intelligence. Bugüne kadar boşa zaman geçirdiğiniz sürekli reklamlarla sizi oyalayan siteler yerine bundan sonra keyifli ve kesintisiz film izleme şansına sahipsiniz.

Next

My Robot Boyfriend Summary

my robot boyfriend

Arşive göz attıktan sonra Türkiye'nin ve dünyanın en çok izlenen filmlerini kategoriler halinde bulabilirsiniz. Pertemuan Meng Yan dan Mo Bai memulai kisah cinta dengan banyak suka dan duka. It is a story about romance, family, and friendship. Meng Yan and Mo Bai's meeting start a love story with many ups and downs. Jiang Meng Yan, a journalism intern falls in love with Lin Mo Bai after one look at him and pursues him. Saat dalam perjalanan medis ke Bingchuan, Li Mo Bai mengalami kecelakaan serius. Ayah ilmuwannya Lin Si Tan merekonstruksi sebagian tubuh Li Mo Bai untuk diperintah oleh kecerdasan buatan.

Next

ENG SUB《我的机器人男友 My Robot Boyfriend》EP14——主演:姜潮,毛晓彤,孟子荻

my robot boyfriend

Hangi filmi istediğinize karar verdiyseniz, daha fazla geç kalmayın ve me keyfini burada yaşayın. . While on a medical trip to Bingchuan, Li Mo Bai gets into a serious accident. Because of an accidental meeting, journalism intern Jiang Meng Yan falls in love at first sight with Lin Mo Bai and begins a one-sided pursuit to win his heart. Follow Other name: Description: Yu Zhenxin is a robot, secretly and specially designed in specialising in serving the needs of slightly older unmarried women, intern doctor Lin Mengnan accidentally chanced upon and is being served by Yu Zhenxin, who treats her especially well, making Mengnan feel pampered and in bliss. Because of an accidental meeting, journalism intern Jiang Meng Yan falls in love at first sight with Lin Mo Bai and begins a one-sided pursuit to win his heart. Aynı zamanda en çok izlenenler listesi ve top 10 listesi gibi listeleri de ulaşabilir bu şekilde başkalarına neler izlediğini görmek daha kolay yapabilirsiniz.

Next

Download Drama China My Robot Boyfriend Subtitle Indonesia

my robot boyfriend

During a medical trip to Bingchuan, Li Mo Bai falls into a serious accident. Also Known As: Wo De Ji Qi Ren Nan You. Kendinizi sinema dünyasının büyülü atmosferine bırakmak istiyorsanız aradığınız herşeyi bulabileceğiniz platformu hemen ziyaret edin. She falls in love with Mo Bai at first sight. It follows a man who is half-human and half-robot and his encounters when it comes to romance, family, and friendship. You might also like this Chinese drama Advertisement Synopsis - My Robot Boyfriend A story about a medical student who gets an accident and gets mechanical improvements implanted by his own father. .

Next